Serwis znalezionych haseł
XXIV Festiwal Szkół Teatralnych Łódź 2006

Temat: Kobiece awatary?
Wybacz shrew ... jest chyba za mało inteligętny, ale możesz mi wytłumaczyć co mają teorie pedagogiczne do tematu: "Kobiece awatary?" ------------------------ Jutro nie istnieje:! ... kiedy budzisz sie rano jest dzis:!
Źródło: forum.ks-ekspert.pl/index.php?showtopic=2465Temat: Koniec milczenia....
...zaprzeczania rzeczywistości. Społeczeństwo zawsze chciało ochronić się przed wiedzą na temat maltretowania dzieci. W XVIII wieku było przez pewien czas modne spisywanie autobiografii. To, czego dowiadujemy się z tych opowieści o dzieciństwie jest przerażające. Jest również znaczące, że moda ta szybko przeminęła i została zastąpiona przez dzieła z dziedziny psychologii i socjologii, a przede wszystkim przez zwodnicze i destrukcyjne teorie pedagogiczne. Pedagog Carl-Heinz Mallet w swej pasjonującej książce opublikowanej w 1987 studiuje całą serię tekstów pedagogicznych by wykryć kryminalne efekty tych teorii. Wiele z tego, co każemy wycierpieć naszym dzieciom byłoby do uniknięcia gdyby społeczeństwo: dorośli, rodzice, lekarze, nauczyciele, pracownicy socjalni i inne osoby były lepiej poinformowane o następstwach maltretowania i o sytuacji krzywdzonego...
Źródło: davidicke.pl/forum/viewtopic.php?t=1038


Temat: Kobiece awatary?
Shrew - na co mi (i komu kolwiek) teorie pedagogiczne na furum E:? ------------------------ Jutro nie istnieje:! ... kiedy budzisz sie rano jest dzis:!
Źródło: forum.ks-ekspert.pl/index.php?showtopic=2465

© XXIV Festiwal Szkół Teatralnych Łódź 2006 Design by Colombia Hosting